"Více než rok nám trvaly přípravy rekonstrukce a celkové revitalizace našeho domu, ale s výsledkem jsme plně spokojeni.
Někteří majitelé nejdříve váhali, ale teď jsou rádi, že se potřebné opravy udělaly najednou a kvalitně, a to včetně opravy střechy a výtahů, stejně jako vnitřních prostor domu.
Zateplení zlepšilo kvalitu bydlení v zimě i v létě, ušetřili jsme finanční prostředky SVJ na energiích a také nám výrazně pomohlo poskytnuté dotační poradenství."

Jiří Horák, předseda výboru SVJ
Španielova 1269/1-3, Praha 6 - Řepy

„O rekonstrukci domu jsme dlouho uvažovali. Ne všichni byli přesvědčeni o její nutnosti a také jsme nejdříve museli vyřešit vznik SVJ, protože v rámci družstva byla realizace ještě o mnoho složitější. Více než rok jsme ladili šíři rekonstrukce, nový vzhled domu a případné financování. Dnes máme dům s energetickou náročnosti v kategorii B, novou střechou i balkony. Vyřešili se problémy s bezpečností, spotřebou el. energie zbytečným svícením na chodbách i zastaralým rozvodem el. energie. Spotřeba tepla a společné el. energie se snížila a už nemusíme každý rok investovat do záplatování havárií. Kvalita bydlení se výrazně zvýšila a nikdo neplatí více než dříve. To všechny váhající obyvatele domu přesvědčilo, že to byla správná volba.“
Petr Adamec – předseda výboru SVJ
Mírového Hnutí 868-869, Praha 4

„Poradenství v průběhu přípravy realizace – výběr projekční kanceláře, zajištění podkladů k dotaci Zelená úsporám, návrh financování opravy, pomoc s výběrovým řízením na realizaci. Všechno perfektně připravené. Jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit!“

Karel Vaněk, výbor SVJ
Schulhoffova 793, Praha 4

"Pana Chalupeckého z Dobré rekonstrukce jsme oslovili ohledně zajištění financování a úvěru na rekonstrukci (zateplení) bytového domu. Flexibilní přístup, úvěr na míru šitý našim finančním možnostem a typu rekonstrukce, profesionální a vstřícné jednání. Rekonstrukce proběhla ke spokojenosti všech, úspory na energiích jsou znatelné. Jako bonus nám Dobrá rekonstrukce a pan Chalupecký s jeho týmem zanalyzoval pojistku domu a doporučil novou, vhodnější. Služby Dobré rekonstrukce a pana Chalupeckého mohu jen doporučit."

Simona Horová, předseda výboru SVJ
Jinočany

KONTAKT

DOBRÁ REKONSTRUKCE s.r.o.
Štefánikova 248/32,
150 00 Praha 5-Smíchov

BROŽURA ZDARMA
Stáhnout
IČ: 05256861 Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, spisová složka C 260761, dne 21. července 2016.